5 napja voltam a doktor úrnál, mert 2 éve zúg a fejem. Gyanítottam hogy nyaki meszesedés okozza, és a doktor úr is megerősítette. A kezelés után éreztem némi változást, de a mai napon gyökeres változás következett be. Nem hagyom el magam, úszni járok és masszírozó gépet is bevetek. A lényeg hogy most alig hallom a zúgást. Köszönöm szépen a doktor úr hatásos kezelését.