Évek óta küzdöttem krónikus derék csípő,keresztcsont mindenféle fájdalommal,ami hol jobb volt hol rosszabb.Számtalan kezelés,gyógyszer,injekció,2 porckorongsérv közben amit manualterápiával tornával enyhítettem majdnem tünetmentessé vàltam.Sajnos kislányom születése utàn újra előjöttek a tipikus fájdalmak,amit igazoltan nem sérv okozott.
Nimród az MRI-t látván és panaszaim elmondása után egyértelműen a farokcsont elmozdulását mondta.Pár perces kezeléssel helyretette.Az első pár napban volt még fájdalom(nyilván sok év feszültsége fájdalma berögzülése volt ott,) de utána teljesen megszűnt a feszítő érzés a derekamnàl,teljesen megszűntek az éjszakai fájdalmak.Ami külön extra volt számomra,hogy a szédülésem is teljesen megszűnt.
Jó szívvel ajánlom Őt,keressétek bátran!
Nimród hálás köszönetem!