Nimródnál már kétszer jártam. Mindkét alkalommal fél órás kezeléssel megszabadított a pokoli fájdalomtól. Hirtelen mozdulat miatt becsípődött egy ideg a hátamban és derekamban, még a receptes gyulladáscsökkentők sem segítettek érdemben, de Nimród azonnal tudta, hogy mit kell csinálni és pikk-pakk rendberakott. Csak ajánlani tudom, hogyha valaki nem kap azonnal időpontot, akkor várja ki, mert megéri!